Redakcja

manAdam Wesołowski – pasjonat wędkarstwa i przyrody. prywatnie mąż i ojciec dwóch córek. Swoją karierę zawodową zaczynał jako korektor w Nowej trybunie Opolskiej jednak po jakimś czasie zapragnął mieć bardziej samodzielny udział w tworzeniu mediów. Po skończeniu Uniwersytetu Opolskiego postanowił wraz z kolegami (przedstawionymi poniżej), że stworzy miejsce przyjazne wszystkim biznesmenom z Opolszczyzny. I jak się okazało – to był starzał w dziesiątkę. Obecnie na jego liście marzeń znajduje się wykreowanie lokalnej gazety dla biznesu, która działałaby przy współpracy z portalem Biznesowo.opole.pl

a

boyMarcin Wojtas – zapalony fan motoryzacji (szczególnie tej na dwóch kółkach), kawałek poszukujący swojej życiowej ścieżki. Pasje odnajduje także w pisaniu tekstów na portal co odpowiada jego ekonomicznemu wykształceniu. W wolnych chwilach lubi spacery po malowniczych zakątkach Opola i trochę ruchu na świeżym powietrzu. Zawodowo czuje się spełniony bo robi to co chciał od zawsze – czyli pisać przydatne porady dla ludzi ze świata biznesu. W planach ma wycieczkę w himalaje i oczywiście rozwijanie portalu.

 

a

girlAnna Kłos – koleżanka wyżej wymienionych, poza tym matka rocznego synka Mariusza. O ile obowiązki domowe jej w tym nie przeszkadzają lubi pisać ambitne teksty na portal Biznesowo.opole.pl. Studiowała filologię polską na UO. Rodowita opolanka. Z dumą patrzy na rozwój swojego ukochanego miasta. Szczególnie upatrzyła sobie konkursy piosenki jakie mają miejsce w Opolu – potrafi wtedy czatować na gwiazdy jak paparazzi i bez skrupułów prosić o autograf. Jej plany zawodowe to nawiązanie współpracy z lokalnymi biznesmenami aby jeszcze lepiej poznać specyfikę środowiska.

Opolski biznes w jednym miejscu.