Doradca finansowy – magik od pieniędzy

Zarządzaj swoim portfelem przez specjalistę

Mnogość ofert czasem przyćmiewa. Z jednej strony mamy wybór – a to dobrze. W końcu powinniśmy mieć wybór. Ale najgorsze jest to, że czasami możemy się w tym wszystkim pogubić. Chodzi tutaj o przeróżne oferty. I pół biedy, jeżeli tylko chodzi o zakup czegoś, bez czego możemy żyć. Czegoś, co jest jakąś ozdobą albo tylko udogodnieniem. Ale sprawa się komplikuje, jeżeli chcemy zakupić mieszkanie. A jeszcze bardziej się skomplikuje, jeżeli będziemy chcieli zaciągnąć kredyt na to mieszkanie. Kredyt zwany hipotecznym. Rzeczywiście – obecnie możemy znaleźć wiele ofert kredytów hipotecznych. Banki mają dla nas przeróżne, ciekawe oferty. A wiele z nich zawiera ciekawe opcje, jak wakacje kredytowe albo możliwość rozłożenia rat na korzystnych warunkach. Problem pojawia się taki, że jest tego tyle – jak mamy wybrać tę właściwą ofertę. Tutaj z pomocą przyjdzie nam doradca finansowy DDF24. To są ludzie, których praca polega na tym, aby pomóc nam dokonać właściwego wyboru. Doradcę znajdziemy w internecie. Działają oni praktycznie na terenie całego kraju, więc ze znalezieniem ich nie powinno być trudności. Możemy się z nimi umówić telefonicznie, wysyłając wiadomość e-mail lub na jeszcze inne sposoby. Co więcej wchodząc na stronę internetową takiego doradcy często zobaczymy – wraz z odpowiedziami – najczęściej zadawane pytania. Możemy dowiedzieć się czy za doradztwo pobierane są opłaty – to istotna kwestia. Wielu ludzi obawia się, że sama taka wizyta wiąże się z opłatami. Przeważnie natomiast doradcy opłacani są przez instytucje finansowe, a więc nie ma obawy. Klienci, czyli my, nie będziemy musieli płacić za same doradztwo.

Doradca zadba o to, żeby Twój portfel zawsze był wypchany

No dobrze, a jeżeli zdecydujemy się wziąć kredyt przez doradcę, to co? Czy również nie będą pobierane od nas opłaty? W większości przypadków nie będą one od nas pobierane, ale warto o to spytać. Doradcy to ludzie, którzy współpracują z wieloma bankami, czasem nawet z kilkudziesięcioma. A więc są to kompetentni ludzie, którzy będą w stanie nam doradzić w tych kwestiach. Trzeba pamiętać, że sam wybór mieszkania to w miarę prosta kwestia. A nierzadko już mieszkamy w takim mieszkaniu, tyle tylko, że je wynajmujemy. W przypadku wyboru mieszkania – obejrzymy je raz czy dwa, zarówno od wewnątrz, jak również na zewnątrz, poradzimy się znajomych, obejrzymy jego wyposażenie, ustalimy szczegóły ze sprzedawcą lub najemcą i gotowe. Ale wybór właściwego kredytu hipotecznego jest bardziej skomplikowany. Zwłaszcza, że nie każdy musi się orientować w zawiłych terminach. Co nam z tego, że zobaczymy kilka ciekawych ofert, w których będą się pojawiać hasła, takie jak wakacje kredytowe   inne, podobne terminy, których zwyczajnie nie będziemy rozumieli. Oferty mogą zawierać różne zniżki oraz odsetki od czegoś. No właśnie – co oznaczają te wszystkie cyferki. Nie musimy przecież znać się na wszystkim. I dlatego są profesjonalni doradcy, którzy pomogą nam podjąć właściwą decyzję. Którzy wyjaśnią zawiłe terminy, a jednocześnie będą się orientować co, który bank ma nam do zaoferowania.

Kategoria: Biznes, Usługi biznesowe Tags: , , ,

Sprawdź:

Panele szklane nad blatem kuchennym – hit czy kit? Panele szklane nad blatem kuchennym – hit czy kit?
Fotowoltaika: czy dach Twojego domu jest odpowiedni? Fotowoltaika: czy dach Twojego domu jest odpowiedni?
Nowoczesne wyposażenie produkcyjne – co wchodzi w jego skład? Nowoczesne wyposażenie produkcyjne – co wchodzi w jego skład?
Do jakich tkanin używać klej w proszku? Do jakich tkanin używać klej w proszku?
Opolski biznes w jednym miejscu.