Ultradźwiękowa redukcja zmarszczek z SofWave

Pojawiające się bruzdy na twarzy lub szyi często, przez swój nieestetyczny wygląd, stanowią spory kompleks zarówno u Pań jak i Panów. Są one efektem osłabienia włókien kolagenowych. Pierwsze oznaki mogą być widoczne już około 25 roku życia, co przełamuje mit o pomarszczonej starszej Pani. Powstawanie zmarszczek nie wiąże się bowiem jedynie z wiekiem. Wiele czynników stoi za ich powstawaniem, przez co wyróżniamy wiele ich rodzajów. Należą do nich tzw. zmarszczki palacza, mimiczne lub elastotyczne, powstające u miłośników opalania. Powodów widocznych zmarszczek na twarzy i ciele może być wiele, a chcąc podjąć walkę o jednolitą cerę, warto wybrać niezawodne metody.

Przełomowa technologia ultradźwięków

Medycyna estetyczna od lat działa w służbie ludzkiego piękna. Kolejne zdobycze technologiczne, pozwalają, aby dawno utracony blask powrócił ze zdwojoną siłą, a uśmiech ponownie zagościł na twarzy pacjenta. Osoby borykające się z widocznymi zmarszczkami, mogą odłożyć w kąt kosmetyki, nieprzynoszące zadowalających rezultatów.

Przełomowa technologia ultradźwiękowa, pozwoli na zyskanie spektakularnych efektów już po pierwszej wizycie w gabinecie. Innowacyjne urządzenie SofWave pozwala na przeprowadzenie nieinwazyjnych zabiegów na optymalnej głębokości w skórze właściwej. Tym samym działanie emitowanej wiązki ultradźwiękowej działa efektywniej niż inne techniki wykorzystywane w medycynie estetycznej.

Zabieg ma na celu redukcję zmarszczek oraz przebudowę kolagenu. Pozwala to na wygładzenie cery wraz z jej kolorytem, poprawiając gęstość skóry, jędrność i kondycję. Działanie oparte jest na technologii synchronicznych, równolegle wysyłanych wiązek ultradźwiękowych. Są one emitowane z siedmiu przetworników, dzięki czemu zwiększa się moc dostarczanej energii.

Urządzenie SofWave tym samym jest bardziej skuteczne, pokrywając całą powierzchnię. Wiązka przechodzi przez skórę i podgrzewa środkowe warstwy skóry właściwej. Daje to początek intensywnej przebudowie tkanki, prowadząc do obkurczenia istniejących włókien kolagenowych, a następnie stymulacji nowych. Działanie jest niezwykle precyzyjne i trafia na głębokość 1,5 mm. Tym samym zabieg jest bardziej bezpieczny i efektywniejszy niż popularna terapia HiFU.

Każdy impuls wysyłany przez aparat SofWave trwa około 5 sekund, a składa się z trzech faz. Pierwsza z nich chroni skórę przed powstaniem oparzeń, schładzając ją dzięki specjalnej technologii. Kolejnym krokiem jest emitowanie wiązki ultradźwiękowej, która ma na celu redukcję zmarszczek. Ostatni impuls, ponownie schładza, zmniejszając ewentualny dyskomfort, podczas trwania zabiegu.

Charakterystyka zabiegu

Dzięki aparatowi SofWave energia wiązki jest o kilkanaście razy większa, a także nie uszkadza tkanki tłuszczowej. To znów pozwala uniknąć stosowania w późniejszym czasie wypełniaczy. Technologia została dokładnie zaprojektowana, aby omijać naskórek, docierając prosto do skóry właściwej. Nie występuje ryzyko zranień naskórka.

sofwave

Zabieg można więc wykonywać przez cały rok, bez większych przeciwskazań. Każdy typ skóry, w tym także opalenizna, może zostać poddany terapii ultradźwiękowej redukcji zmarszczek. Wskazaniami przemawiającymi za skorzystaniem ze specjalnego urządzenia SofWave są przede wszystkim zmarszczki oraz zwiotczała skóra. Jednakże dzięki innowacyjnej formule, możliwe jest także wymodelowanie konturu, owalu twarzy. Pozwala to na pozbycie się tzw. chomiczków i podwójnego podbródka oraz fałd nosowo wargowych.

Podczas pracy urządzenia SofWave, ważna jest nie tylko skuteczność, ale także ochrona skóry przed oparzeniami. Zintegrowany system pozwala na natychmiastowe chłodzenie obszaru, poddanego zabiegowi. Jest on całkowicie bezpieczny, oraz nieinwazyjny, co niweluje okres rekonwalescencji. Sam czas trwania jest niezwykle krótki – nie dłużej niż 45 minut. Chociaż pierwsze efekty są zauważalne już po wyjściu z gabinetu, dla przedłużenia rezultatów, warto powtórzyć zabieg.

Ewentualnym efektem ubocznym może być zaczerwienienie, a w niektórych przypadkach delikatny obrzęk, jednak znika on już po kilku godzinach. Bez żadnych obaw można nałożyć makijaż. Co ważne – nie ma konieczności zapewnienia opieki po wykonaniu zabiegu, a tym samym Pacjent może od razu powrócić do swoich codziennych czynności.

Pacjent, poddając się zabiegowi ultradźwiękowej redukcji zmarszczek, urządzeniem SofWave, może być spokojny o efekty. Spektakularny wygląd skóry, zyskującej nowy blask, wyrównany kształt i koloryt to tylko kilka korzyści. Również lekarz, zyskuje wiele, dzięki innowacyjnemu aparatowi. Intuicyjne użytkowanie, a także potwierdzone klinicznie działanie, pozwolą na podniesienie prestiżu, prowadzonej działalności. Zabiegi z wykorzystaniem urządzenia SofWave to szansa dla każdego kto zarówno pragnie zyskać nowe oblicze bez zmarszczek, jak i pomóc w spełnieniu tego marzenia.

Kategoria: Informacje

Sprawdź:

Szklane drzwi w biurze – czy to dobry pomysł? Szklane drzwi w biurze – czy to dobry pomysł?
Metoda Vojty – zasady i wskazania Metoda Vojty – zasady i wskazania
Jaki internet w niemczech wybrać? Jaki internet w niemczech wybrać?
Monitoring – gdzie jest zabroniony? Monitoring – gdzie jest zabroniony?
Opolski biznes w jednym miejscu.