Pościel z kory – gdzie kupić w Opolu?

Jak wybrać właściwą pościel?

Najistotniejszym przy wyborze pościeli jest wybór tworzywa, z jakiego ma być zrobiona. Niektórzy powiedzą, że najlepsza jest pościel dla alergików, pozostali wybiorą kołdry z wełny, a jeszcze inni uznają, że idealna jest pościel atłasowa. Dodatkowo poszczególne pościel z kory, a bardziej tworzywa z których są wykonane, są przeznaczone na poszczególne pory roku.

Pościel dla alergików
Gwarantuje komfort snu, eliminując problem roztoczy, które najchętniej przebywają właśnie w pościeli i powodują alergie. Znajdujące się w jej środku włókno poliestrowe połączone z regularnym jej odświeżaniem oraz systematycznym zmienianiem skutecznie zapobiega pojawianiu się roztoczy.

Pościel puchowa
Jest miękka, gustowna, zrobiona z naturalnego tworzywa, nie ciężka równocześnie zapewniająca odpowiednią temperaturę a ponad to może nam służyć latami. Co więcej kołdry puchowe pochłaniają i odprowadzają wilgoć z otoczenia umożliwiając nam przyjemny odpoczynek.

Kołdra wełnianabedsheets-46448-m
Najpopularniejsza i najczęściej wytwarzana jest pościel z wełny owczej. Wykonana z naturalnego tworzywa (wełny zwierząt) jest odpowiednia na każdą porę roku – w zimie daje ciepło a w lecie ochładza. Pościel z wełny co więcej zawiera w sobie lanolinę, która nie dopuszcza do odkładania się kurzu, eliminuje roztocza a także dba o naszą skórę.

Pościel wełniana znajduje się na rynku w kilku rodzajach:
1) pościel z merynosa – wełna pochodzi z australijskiego merynosa a w skutek dużych wahań temperatury w jego środowisku naturalnym potrafi dopasować się do różnych temperatur (latem ochładza, w zimie daje ciepło)
2) pościel z kaszmiru – wełna pochodzi od hodowanych w Mongolii i Himalajach kóz kaszmirskich i powoduje, że pościel z kory jest lekka i aksamitna w dotyku.
3) pościel z wełny wielbłąda – uważana za najbardziej ekskluzywną. W zależności od wieku wielbłądów może być jasnobrązowa (ze starszych osobników) lub biała (z młodych osobników). Kołdra z wielbłądziej wełny ma drobne oraz miłe w dotyku tworzywo.

Wszystkie kołdry różnią się między sobą, ceną, materiałem oraz jego cechami jednakże każda z nich ma identyczny obowiązek – sprawić aby sen był błogi i komfortowym. Wybór należy do Twoich upodobań.

Kategoria: Ogłoszenia Tags: , , ,

Sprawdź:

Proekologiczne oszczędzanie Proekologiczne oszczędzanie
Rodzinny wyjazd busem na wakacje. Dlaczego taki wyjazd jest opłacalny? Rodzinny wyjazd busem na wakacje. Dlaczego taki wyjazd jest opłacalny?
Jak skrócić czas rekonwalescencji? Jak skrócić czas rekonwalescencji?
Czym zajmuje się agencja reklamowa? Czym zajmuje się agencja reklamowa?
© 2019 Opolski Biznes.
Opolski biznes w jednym miejscu.