Pościel z kory – gdzie kupić w Opolu?

Jak wybrać właściwą pościel?

Najistotniejszym przy wyborze pościeli jest wybór tworzywa, z jakiego ma być zrobiona. Niektórzy powiedzą, że najlepsza jest pościel dla alergików, pozostali wybiorą kołdry z wełny, a jeszcze inni uznają, że idealna jest pościel atłasowa. Dodatkowo poszczególne pościel z kory, a bardziej tworzywa z których są wykonane, są przeznaczone na poszczególne pory roku.

Pościel dla alergików
Gwarantuje komfort snu, eliminując problem roztoczy, które najchętniej przebywają właśnie w pościeli i powodują alergie. Znajdujące się w jej środku włókno poliestrowe połączone z regularnym jej odświeżaniem oraz systematycznym zmienianiem skutecznie zapobiega pojawianiu się roztoczy.

Pościel puchowa
Jest miękka, gustowna, zrobiona z naturalnego tworzywa, nie ciężka równocześnie zapewniająca odpowiednią temperaturę a ponad to może nam służyć latami. Co więcej kołdry puchowe pochłaniają i odprowadzają wilgoć z otoczenia umożliwiając nam przyjemny odpoczynek.

Kołdra wełnianabedsheets-46448-m
Najpopularniejsza i najczęściej wytwarzana jest pościel z wełny owczej. Wykonana z naturalnego tworzywa (wełny zwierząt) jest odpowiednia na każdą porę roku – w zimie daje ciepło a w lecie ochładza. Pościel z wełny co więcej zawiera w sobie lanolinę, która nie dopuszcza do odkładania się kurzu, eliminuje roztocza a także dba o naszą skórę.

Pościel wełniana znajduje się na rynku w kilku rodzajach:
1) pościel z merynosa – wełna pochodzi z australijskiego merynosa a w skutek dużych wahań temperatury w jego środowisku naturalnym potrafi dopasować się do różnych temperatur (latem ochładza, w zimie daje ciepło)
2) pościel z kaszmiru – wełna pochodzi od hodowanych w Mongolii i Himalajach kóz kaszmirskich i powoduje, że pościel z kory jest lekka i aksamitna w dotyku.
3) pościel z wełny wielbłąda – uważana za najbardziej ekskluzywną. W zależności od wieku wielbłądów może być jasnobrązowa (ze starszych osobników) lub biała (z młodych osobników). Kołdra z wielbłądziej wełny ma drobne oraz miłe w dotyku tworzywo.

Wszystkie kołdry różnią się między sobą, ceną, materiałem oraz jego cechami jednakże każda z nich ma identyczny obowiązek – sprawić aby sen był błogi i komfortowym. Wybór należy do Twoich upodobań.

Kategoria: Ogłoszenia Tags: 

Sprawdź:

W czym biegać wczesną wiosną, aby się nie przeziębić? W czym biegać wczesną wiosną, aby się nie przeziębić?
Skutki uboczne długoterminowego noszenia soczewek ortokorekcyjnych Skutki uboczne długoterminowego noszenia soczewek ortokorekcyjnych
Zorganizuj grę integracyjną i popraw współpracę wśród swoich pracowników Zorganizuj grę integracyjną i popraw współpracę wśród swoich pracowników
Poznaj sprawdzone techniki czyszczenia kanałów wentylacyjnych Poznaj sprawdzone techniki czyszczenia kanałów wentylacyjnych
Opolski biznes w jednym miejscu.