Monitoring GPS dla floty w Opolu – jak go wprowadzić do firmy?

Porady na temat sposobu wdrażania monitorowania GPS dla pracownika

Pomyślne wdrożenie śledzenia floty przez zaawansowany i zoptymalizowany monitoring GPS wymaga więcej niż tylko niezawodnej technologii; pracownicy muszą mieć świadomość tego systemu. Jak w przypadku każdej zmiany operacyjnej, pracownicy mogą się opierać na początku. Kierowcy mogą mieć obawy co do systemu zarządzania flotą GPS, która naruszy ich prywatność. Mogą czuć wysyłane sygnały, że nie można im ufać i że ktoś ich szpieguje. Nie mogą zrozumieć tego, dlaczego czujesz potrzebę, aby wyposażyć pojazdy w urządzenia do monitorowania floty GPS, a nawet pomyślą, że prowadzisz „polowanie na czarownice”. Z udziałem kierowców na początku procesu wdrażania wydaje się być stosunkowo trudny, zatem wyraźnie wyjaśniaj swoje cele dla technologii, może to ułatwić pozytywne ich przyjęcie.

Autostradą do celu - jak monitoring GPS wpływa na oszczędności dla spedycji

Zwróć uwagę na korzyści dla pracowników

Dla pracowników to instrukcja dodawania wpisów do dziennika, datowanie dokumentacji od drzwi do drzwi, mniej formalności, więcej możliwości, zaoferowanie premii opartej na metryce (dostawy na czas, efektywna jazda, przestrzeganie przepisów), która może być teraz mierzona, a być może także więcej swobody, by umożliwić korzystanie po godzinach z pojazdów firmowych. Istnieje rzeczywiście wiele sposobów rozwiązania flotowego, które może ułatwić życie kierowców.

Podziel oszczędności

Szukać sposobów, aby niektóre z oszczędności zostały uzyskane dzięki wdrażaniu oprogramowania do zarządzania flotą, zauważ, że niektóre mogą być dystrybuowane dla pracowników. Jeśli pracownicy wiedzą o tym jak funkcjonuje biznes transportowy i mają świadomość kosztów zarabiania ich pieniędzy, mogą być bardziej zmotywowani z ich strony, aby system działał prawidłowo oraz rzetelnie.

♦♦♦

Bądź szczery i otwarty

Nie instaluj śledzenia GPS bez informowania pracowników o tym, nawet jeśli zgodnie z prawem możesz być do tego uprawniony – to podejście może przynieść więcej szkód niż pożytku. Komunikowanie się z personelem na początku procesu jest istotne, to da im możliwości zadawania pytań i dzielenia się ich obawami.

Wyraźnie wyjaśnij, jak to działa

Niektórzy kierowcy mogą po prostu odbierać swojego szefa jako osobę myślącą źle, mogą mieć błędne wyobrażenia na temat tego, co robi system i jak to właściwe działa. Przedstaw tajemnicę, co GPS śledzi, jakie informacje są zbierane i jak będzie on używany w kooperacji z pracownikami firmy.

Pracownicy często się denerwują, kiedy wyczuwają zmiany w powietrzu. Spraw by zmiany były dla nich zrozumiałe i bardzo jasne, śledzenie GPS jest obecnie wprowadzane do zarządzania i optymalizacji całej floty, nie wykorzystują go tylko u poszczególnych kierowców. Można mówić o dystrybucji obciążenia monitoringiem bardziej sprawiedliwie i znaleźć najszybsze połączenie między miejscami pracy, aby zaoszczędzić czas jazdy.

Kategoria: Motoryzacja Tags: , , , , , , , , ,

Sprawdź:

Popularne modele okularów Ray-Ban Popularne modele okularów Ray-Ban
Hiszpańskie zwroty które powinieneś znać – hiszpańskie podstawy dla każdego Hiszpańskie zwroty które powinieneś znać – hiszpańskie podstawy dla każdego
Serwisuje swojego laptopa w Opolu – zobacz gdzie i jak Serwisuje swojego laptopa w Opolu – zobacz gdzie i jak
Jak prawidłowo zaprojektować oświetlenie LED w biurze? Jak prawidłowo zaprojektować oświetlenie LED w biurze?
© 2019 Opolski Biznes.
Opolski biznes w jednym miejscu.