Kto może wypożyczyć samochód długoterminowo?

Wynajem samochodów długoterminowy to dynamicznie rozwijająca się usługa. Potrzebujesz auto na wypad za miasto po ciężkim tygodniu pracy? W Twoim kalendarzu zbliża się niejedna podróż służbowa? A może wybierasz się z przyjaciółmi na drugi koniec Polski? Wynajem auta to najlepsze rozwiązanie. Tanio, szybko, bez zbędnych formalności. Po co kupować auto, jak można je wypożyczyć?

Wynajem samochodów – zalety

Wynajem samochodów krótkoterminowy, średnioterminowy a może długoterminowy? Bez względu na czas wypożyczenia samochodów, wynajem auta ma te same zalety:

– wynajem aut osobowych zarówno dla firm, jak i dla osób fizycznych

Wynajem samochodów z wypożyczalni samochodów to doskonałe rozwiązanie. Znajdziesz tam nowe i niezawodne samochody, w których będziesz się czuł wygodnie i luksusowo. Dodatkowo nie musisz się martwić o stan oraz ubezpieczenie samochodu.

– wynajem samochodów różnych klas z różnorodnym wyposażeniem

Wypożyczony samochód sprawia, że szybko przekonasz się, czego tak naprawdę wymagasz od samochodu i co jest Ci potrzebne do komfortowej jazdy. Podróżujesz sam, z rodziną, a może służbowo? Poruszaj się w samochodzie od klasy A do klasy Premium za niewielkie pieniądze.

– wykorzystaj możliwości proponowane przez wynajmującego samochody

Wynajem samochodów, zwłaszcza wynajem samochodów długoterminowy, wiąże się z licznymi przywilejami. Możesz liczyć m.in. na niższe ceny, dołączoną nawigację, możliwość oddania brudnego samochodu, a nawet w razie wypadku, zniesienie udziału własnego w szkodzie oraz zmniejszenie kaucji aż o 50%!

Wszystkie brzmią pięknie jak ryk Twojego ulubionego silnika, prawda? A to nie wszystkie zalety wypożyczenia samochodu!

Wynajem samochodów długoterminowy lepszy niż leasing

Prowadzisz firmę a może po prostu jesteś fanem motoryzacji? Przy kontaktach z kontrahentami, ale także w życiu prywatnym, liczy się pierwsze wrażenie i prestiż. Wynajem aut na miesiące istotnie przyczyni się do sukcesu. Wynajem aut długoterminowy nie zniszczy Twojego budżetu tak, jak leasing. Wypożyczenie samochodu z wypożyczalni nie spowoduje obciążenia firmy i nie zmniejszy zdolności kredytowej firmy. Ponadto decydując się na wynajem samochodu długoterminowy, możesz zapomnieć o czynszu inicjalnym, a korzystać w jazdy luksusowym autem gdzie chcesz i kiedy chcesz. Cennik wynajmu samochodów długoterminowych także przemawia na korzyść wyboru wynajmu auta. Większe zapotrzebowanie na firmy wypożyczające samochody sprawia, że możesz się spodziewać oferty stworzonej idealnie do Twoich potrzeb!

przyciemnianie szyb

Wynajem samochodów długoterminowy dla firm

Samochód na wynajem z wypożyczalni aut to idealna oferta dla różnorodnych firm. Decydując się na wynajem samochodu na miesiące, oszczędzisz czas, pieniądze i nerwy. Zamiast szukać oszczędności i np. zwalniać pracowników, zdecyduj się na wynajem samochodu, zamiast go kupić. Samochód na spotkanie biznesowe, samochód, który zapewni elastyczność oraz możliwość zmian modeli bez obciążenia finansowego? Wynajem samochodów długoterminowy dla firm to ekonomiczne i mądre rozwiązanie.

Wynajem samochodów długoterminowy dla klientów indywidualnych

Wynajem aut na miesiące wymaga jedynie dokumentu potwierdzającego tożsamość oraz posiadania czynnego prawa jazdy przez cały okres wynajmu. Ważne jest prawo jazdy kategorii B przynajmniej od 1 roku, dlatego wynajem samochodów jest możliwy po ukończeniu 20 lat. Nie musisz wiązać się umową kredytu na kilka lat. Po prostu zdecyduj się na wynajem auta.

Kategoria: Motoryzacja

Sprawdź:

Czy warto zdecydować się na outsourcing kadr i płac? Czy warto zdecydować się na outsourcing kadr i płac?
Kto może wypożyczyć samochód długoterminowo? Kto może wypożyczyć samochód długoterminowo?
Komu potrzebne są usługi tłumacza języków obcych? Komu potrzebne są usługi tłumacza języków obcych?
Gdzie zlecić naprawę samochodu marki Ford? Gdzie zlecić naprawę samochodu marki Ford?
© 2019 Opolski Biznes.
Opolski biznes w jednym miejscu.