Jak działają numery VIP?

numer-vipProsty, szybki do skojarzenia i zapamiętania – to tylko niektóre z powodów, dla których przedsiębiorcy decydują się na numer VIP. Poniżej lista najistotniejszych zalet tego rozwiązania:

  • łatwo zapada w pamięć

Świetnie sprawdza się w przypadku reklamy, która powinna być jak najbardziej lakoniczna i prosta do zapamiętania. Doskonałym przykładem przewagi numeru VIP nad zwykłym jest sytuacja na drodze -szybko jadący kierowcy łatwiej zapamiętają krótki numer VIP, aniżeli długi ciąg przypadkowych cyfr. Inną zaletą numeru VIP jest jego długość, która mieści się na billboardzie i nie zajmuje wiele miejsca;

  • wzbudza zaufanie wśród klientów

Aż 51% zapytanych konsumentów wybrałoby numer specjalny, aby skontaktować się z firmą;

  • buduje prestiż firmy

Numer VIP wpływa na postrzeganie przedsiębiorstwa jako solidnego i odpowiedzialnego podmiotu gospodarczego;

  • mało kosztuje

Srebrny numer VIP w fcn.pl można mieć już od 4,10 zł netto miesięcznie.

Numer wybierzesz sam

Wystarczy założyć konto FCN, a następnie samodzielnie wybrać odpowiadający nam numer. Infolinia VoIP może być zbudowana na bazie numeru wybranego z dowolnej strefy numeracyjnej w Polsce. W każdej chwili przedsiębiorca może rozszerzyć infolinię o kolejne numery – wystarczy, że doda je, korzystając z panelu administracyjnego użytkownika.

Masz kontrahentów z zagranicy? Wyjdź im naprzeciw

Przedsiębiorcy, którzy podejmują współpracę międzynarodową, mogą nabyć również zagraniczny numer telefonu. W ten sposób ułatwiają kontakt z zagranicznymi kontrahentami, a zarazem płacą za rozmowę tak samo jak za połączenie lokalne. Dają tym samym sygnał, że firma poważnie podchodzi do kooperacji biznesowej na arenie międzynarodowej i jest solidnym podmiotem godnym zaufania.

W kwestii doboru numeru można liczyć na wsparcie ze strony specjalistów – w tym celu wystarczy napisać e-mail lub zadzwonić. Szczegółowe informacje można uzyskać, wchodząc na stronę  fcn.pl.

Kategoria: Informacje, Internet Tags: ,

Sprawdź:

Popularne modele okularów Ray-Ban Popularne modele okularów Ray-Ban
Hiszpańskie zwroty które powinieneś znać – hiszpańskie podstawy dla każdego Hiszpańskie zwroty które powinieneś znać – hiszpańskie podstawy dla każdego
Serwisuje swojego laptopa w Opolu – zobacz gdzie i jak Serwisuje swojego laptopa w Opolu – zobacz gdzie i jak
Jak prawidłowo zaprojektować oświetlenie LED w biurze? Jak prawidłowo zaprojektować oświetlenie LED w biurze?
© 2019 Opolski Biznes.
Opolski biznes w jednym miejscu.