Jak działają numery VIP?

numer-vipProsty, szybki do skojarzenia i zapamiętania – to tylko niektóre z powodów, dla których przedsiębiorcy decydują się na numer VIP. Poniżej lista najistotniejszych zalet tego rozwiązania:

  • łatwo zapada w pamięć

Świetnie sprawdza się w przypadku reklamy, która powinna być jak najbardziej lakoniczna i prosta do zapamiętania. Doskonałym przykładem przewagi numeru VIP nad zwykłym jest sytuacja na drodze -szybko jadący kierowcy łatwiej zapamiętają krótki numer VIP, aniżeli długi ciąg przypadkowych cyfr. Inną zaletą numeru VIP jest jego długość, która mieści się na billboardzie i nie zajmuje wiele miejsca;

  • wzbudza zaufanie wśród klientów

Aż 51% zapytanych konsumentów wybrałoby numer specjalny, aby skontaktować się z firmą;

  • buduje prestiż firmy

Numer VIP wpływa na postrzeganie przedsiębiorstwa jako solidnego i odpowiedzialnego podmiotu gospodarczego;

  • mało kosztuje

Srebrny numer VIP w fcn.pl można mieć już od 4,10 zł netto miesięcznie.

Numer wybierzesz sam

Wystarczy założyć konto FCN, a następnie samodzielnie wybrać odpowiadający nam numer. Infolinia VoIP może być zbudowana na bazie numeru wybranego z dowolnej strefy numeracyjnej w Polsce. W każdej chwili przedsiębiorca może rozszerzyć infolinię o kolejne numery – wystarczy, że doda je, korzystając z panelu administracyjnego użytkownika.

Masz kontrahentów z zagranicy? Wyjdź im naprzeciw

Przedsiębiorcy, którzy podejmują współpracę międzynarodową, mogą nabyć również zagraniczny numer telefonu. W ten sposób ułatwiają kontakt z zagranicznymi kontrahentami, a zarazem płacą za rozmowę tak samo jak za połączenie lokalne. Dają tym samym sygnał, że firma poważnie podchodzi do kooperacji biznesowej na arenie międzynarodowej i jest solidnym podmiotem godnym zaufania.

W kwestii doboru numeru można liczyć na wsparcie ze strony specjalistów – w tym celu wystarczy napisać e-mail lub zadzwonić. Szczegółowe informacje można uzyskać, wchodząc na stronę  fcn.pl.

Kategoria: Informacje, Internet Tags: ,

Sprawdź:

Proekologiczne oszczędzanie Proekologiczne oszczędzanie
Rodzinny wyjazd busem na wakacje. Dlaczego taki wyjazd jest opłacalny? Rodzinny wyjazd busem na wakacje. Dlaczego taki wyjazd jest opłacalny?
Jak skrócić czas rekonwalescencji? Jak skrócić czas rekonwalescencji?
Czym zajmuje się agencja reklamowa? Czym zajmuje się agencja reklamowa?
© 2019 Opolski Biznes.
Opolski biznes w jednym miejscu.